PËRFLITET PËR MARDHËNIEN E MIRË QË KA ME SARËN/ Por ja çfarë mendojnë ndjekësit për nënën e Ledrit – AlpeGossip
PËRFLITET PËR MARDHËNIEN E MIRË QË KA ME SARËN/ Por ja çfarë mendojnë ndjekësit për nënën e Ledrit

PËRFLITET PËR MARDHËNIEN E MIRË QË KA ME SARËN/ Por ja çfarë mendojnë ndjekësit për nënën e Ledrit

Ndonëse mami i Ledrit, Xheraldina ka treguar shpeshherë se ka një marrëdhënie shumë të mirë me nusen, sërish komentet negative nuk ndalen. Dhe ja sot një ndjekëse i komenton Xheraldinës në fotot që ajo ka postuar me një vogëlush duke e quajtur “të shtirrë”, që në dialektin kosovar do të thotë “e vështirë”.

“S’di sesi shkon Sara mirë me ty se që në shikim të parë dukesh shumë e shtirrë”-komenton ndjekësja.

Edhe pse fanset e shumta jo kosovare i janë hedhur në mbrojtje, Xheraldina nuk e ka prishur terezinë dhe s’e vret mendjen për këto komentet vjehërr nuse. Dhe mjafton të shohësh fotot dhe videot e saj me Sarën që të kuptosh që vetëm “e shtirrë” nuk është, por është vjehrra më cool e Instagramit.