NUK NJIHET! Si ka ndryshuar Luana Vjollca gjatë viteve nga operacionet plastike (TRANSFORMIMI) – AlpeGossip
NUK NJIHET! Si ka ndryshuar Luana Vjollca gjatë viteve nga operacionet plastike (TRANSFORMIMI)

NUK NJIHET! Si ka ndryshuar Luana Vjollca gjatë viteve nga operacionet plastike (TRANSFORMIMI)

Luana Vjollca është një nga personazhet më të përfolura dhe komentuara të showbiz-t jo vetëm prej karrierës së saj por dhe gjithashtu për pamjen e saj seksi.

Luana është pjesë e ekranit shqiptar që prej shumë kohësh më parë kështuqë mund të themi se e kemi parë të rritet. Moderatorja tashmë karakterizohet nga fytyra e saj me tipare të bukura dhe trupi me forma perfekte, por më parë nuk ka qenë kështu.

Duket qartë se Luana ka bërë ndërhyrje plastike si në fytyrë ashtu dhe në trup dhe këtë mund ta dallojmë shumë lehtë nga disa foto para dhe pas.

   

Mund të dallojmë qartë se buzët janë më të mëdha dhe hunda ka një formë ndryshe nga më parë.

Por edhe mollzat nuk janë aq të fryra dhe të ngritura sa Luana i ka tani.

 

Përsa i përket trupit, ne thjesht do ju paraqesim foto të moderatores më parë dhe pastaj mund ta bëni ju ndryshimin.

  

Si përfundim mund të themi se Luana është një nga ato personazhe q♪7 gjat viteve ka ndryshuar shumë, por sigurisht për mirë.

/AlpeGossip.al