“TI E KE BARKUN TE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” vipat – AlpeGossip
“TI E KE BARKUN TE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” vipat

“TI E KE BARKUN TE…”/ Komentet pikante të ditës. Ja si fansat “thumbojnë” vipat

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Besa Kokdhima ka postuar një foto së fundmi buzë detit me dallgë dhe me bikini, këngëtarja në foto duket shumë e qeshur. Nuk kanë munguar edhe komentet e shumta në ketë foto ku një koment thumbues ishte nga ndjekësi i saj. Ai i shkruan: Sa xhuxhe që je.Trupin nuk e ke gjë me thën të drejtën. Ndjekësi e thumbon dhe mendon se këngëtarja është e shkurtë dhe se trupin nuk e ka gjë.


Enca ka postuar një fotoku ekspozon trupin. Kjo foto kapasur shumë komente thumbuese por edhe epike. “Ti e ke barkun te goja po mos e fry shum rri lirshëm”: shkruan ndjekësi. Ai mendon se këngëtarja e ka barkun e madh deri te goja.

Alesja Bami ka postuar një foto së fundmi në instagram dhe duket mjaftë tërheqëse.Një nga ndjekësit e saj i ka shkruar: Nuk di të bësh ndonjë pozë tjetër, apo vetëm të tregosh bythë. E degjeneruar fare. Ndjekësja e thumbon moderatoren dhe mendon se ajo vetem b*thë di të nxjerri dhe se është femër e degjeneruar.