Roza Lati ”djeg” rrjetin me fotot seksi me bikini, fansi i kap DETAJIN: KE diçka tek… – AlpeGossip
Roza Lati ”djeg” rrjetin me fotot seksi me bikini, fansi i kap DETAJIN: KE diçka tek…

Roza Lati ”djeg” rrjetin me fotot seksi me bikini, fansi i kap DETAJIN: KE diçka tek…

Tashmë sezoni veror është në kulmin e tij dhe personazhet e ekranit kanë gjetur kohën për pak relaks. Pushimet kanë nisur edhe për Roza Latin, e cila njihet për ekstravagancën.

Bukuroshja ka publikuar imazhe të saj në plazh ku duket tepër seksi me bikini, ndërkohë që qëndron e ulur në shezlong dhe në duar mban një gotë verë. Kaq “përvëluese” sa në këto imazhe Roza nuk ishte shfaqur më parë, por një fans ka vënë re një send në gjurin e saj dhe i thotë që ajo gjëja i ka prishur disi bukurinë. Por Roza ia kthen: “Ama kam diçka te dora që as më plas ça shohin njerëzit te gjuri”