MELISA NË NJË LIDHJE TË RE PAS NDARJES NGA ANDI? Ish-konkurrentja e “Për’puthen” publikon videon me djalin misterioz – AlpeGossip
MELISA NË NJË LIDHJE TË RE PAS NDARJES NGA ANDI? Ish-konkurrentja e “Për’puthen” publikon videon me djalin misterioz

MELISA NË NJË LIDHJE TË RE PAS NDARJES NGA ANDI? Ish-konkurrentja e “Për’puthen” publikon videon me djalin misterioz

Çifti i vetëm i “Për’puthen” Andi Shehi dhe Melisa Lleshi i dhanë fund lidhjes para pak kohësh duke u bërë qendra e vëmendjes.

Dhe tani duket se ka ardhur koha që Melisa të ecë para dhe të hap derën për njohje të reja. Ajo i është bashkuar një trendi viral në TikTok, duke realizuar një video që *zakonidsht* bëhet nga çiftet me këngët “STFU” të Digga D. Trendi konsiston që teksa vajza sinkronizon buzët me refrenin e këngës, djali bëhet pjesë e videos vetëm me dorën e tij. Ja:

VIDEO

Dhe ndjekësit në sektorin e komenteve janë të bindur se ajo ka nisur një lidhje të re. “Andi u largua nga bota”- shkruan dikush. Një tjetër komenton: “Po, ti meriton më shumë.” Të tjerë pyesin se kush është ai djalit. Megjithatë ende nuk ka asnjë reagim nga Melisa dhe nuk mund të themi me siguri nëse djali në fjalë është i dashuri i saj.