Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrekullojnë (FOTO) – AlpeGossip
Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrekullojnë (FOTO)

Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit, pamjet të mrekullojnë (FOTO)

Kanë zgjedhur St. Moritz, një nga vendet më të kushtueshëm deh më të preferuara nga të famshmit për disa ditë pushimi, pa i ardhur ende fundi dimrit.
Motrat Vjollca të shoqëruar nga parterët e tyre po kalojnë disa ditë relaksi.

Marina Vjollca ka ndarë këtë mëngjes një pamje që të ngroh zemrën. ‘Mirmëngjes zemër’ ka shkruaj ajo në postimin e saj.

Marina dhe reperi Getoar Selimi janë një nga çiftet më të preferuar të pubikut shqiptar. Sa herë që ata postojnë në rrjetet sociale reagimet fansave të tyre janë të menjëhershme.