“Intervista në Instagram”/ Fansat nxjerin anën e panjohur të Encës: Jam vegjetariane, e qaj… (FOTO) – AlpeGossip
“Intervista në Instagram”/ Fansat nxjerin anën e panjohur të Encës: Jam vegjetariane, e qaj… (FOTO)

“Intervista në Instagram”/ Fansat nxjerin anën e panjohur të Encës: Jam vegjetariane, e qaj… (FOTO)

Risia më e fundit e Instagram-it është loja me pyetje që çdo person mund ti bëjë personit që e ka shpërndarë, në lidhje me diçka që duan të dinë rreth tij. Të shumtë janë personazhet që e kanë realizuar dhe mund të themi që janë intervistat më të cuditshme ndonjëherë. Epo teknologjia po avancon, dhe rrjetet sociale po i japin mundësinë të gjithve të lidhen me personazhet e tyre të dashura, kështuqë kjo ishte një nga mundësitë e tyre.

Enca është njëra prej të famshmeve të cilat e kanë bërë këtë lojë dhe shumë nga përgjigjjet që ajo dha na bënë të njihnim Encën më mirë.

SOT morëm vesh që Enca është vegjetariane, dhe pëlqen shumë djathin. Ajo foli për talentet e saj të cilat janë lëvizja e veshëve, prek hundën me gjuhë, bën sparkatën, profesioniste në jet ski dhe qan bukën me vezë. Enca gjithashtu ka dhënë dhe këshilla për fansat e saj të cilët me siguri janë inspiruar nga ajo. Sot për herë të parë foli dhe për fotot e saj të cilat ja quajnë photoshop, ku tregoi se dhe ajo si çdo njeri tjetër i rregullonte fotot e saj dhe normalisht që hidhte atë që kishte dalë më mirë. Për më tepër shikoni përgjigjjet e saj në fotot më poshtë.

Përgatiti AlpeNews.al