FESTON SOT 8 VJETORIN/ Ledina Çelo i kushton djalit të saj disa fjalë emocionuese (FOTO) – AlpeGossip
FESTON SOT 8 VJETORIN/ Ledina Çelo i kushton djalit të saj disa fjalë emocionuese (FOTO)

FESTON SOT 8 VJETORIN/ Ledina Çelo i kushton djalit të saj disa fjalë emocionuese (FOTO)

Djali i vogël i Ledina Çelos feston sot 8 vjetorin e këngëtarja e njohur shqiptare i ka kushtuar një postim emocionues në Instagram.

“Sot 8 vite me pare, ti i dhe kuptim jetes sime Erlis! #birthdayboy”, shkruan ajo krahas fotos së vogëlushit.

Kujtojmë se Ledina Çelo jeton jashtë Shqipërisë dhe është shkëputur prej vitesh nga muzika. /AlpeNews.al