Lidhja e “Kabirit” me modelen shqiptare, çifti publikojnë momente intime, I FUT DUART në…(FOTO) – AlpeGossip
Lidhja e “Kabirit” me modelen shqiptare, çifti publikojnë momente intime, I FUT DUART në…(FOTO)

Lidhja e “Kabirit” me modelen shqiptare, çifti publikojnë momente intime, I FUT DUART në…(FOTO)

Bëri bujë para pak muajsh lajmi se “Kabiri” i serialit indian “Sarasvatiçandra” është lidhur me një modele shqiptare. Ashish Kapoor dhe Ilda Kroni po jetojnë historinë e tyre të dashurisë dhe janë më të lumtur se kurrë.

Dy muaj më parë në një lidhje telefonike në emisionin “Rudina”, aktori indian u shpreh se do kishte dëshirë që të vizitonte Shqipërinë.

Ndërkohë çifti së fundmi janë parë të udhëtojnë në Francë e Dubai nga ku kanë postuar shpesh foto.

Ashishi dhe Ilda kanë filluar të postojnë edhe foto intime dhe kjo gjë është komentuar në mediat indiane.

Në një prej fotove Ashish shihet duke e puthur Ildën në kurriz ndërsa fotot e nxehta nga pishina nuk kanë munguar.