“Xing me Ermalin” shkon deri në Kurdistan, video e emisionit që çmendi shikuesit – AlpeGossip
“Xing me Ermalin” shkon deri në Kurdistan, video e emisionit që çmendi shikuesit

“Xing me Ermalin” shkon deri në Kurdistan, video e emisionit që çmendi shikuesit

Tanimë “Xing me Ermalin” nuk ndiqet më vetëm në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni, Mal të zi e në të gjitha trojet shqiptare. Por edhe në Lindjen e Mesme, ekzaktësisht Kurdistan.

Faqja e famshme kurdistane me mbi 1 milion fansa ka publikuar sot një video nga emisioni ku e ftuar ka qenë Enca.

“Kurdistan today” ka shkëputur një pjesë ku Ermali dhe Enca janë duke bërë një lojë në studio.

Video ka arritur 53 mijë shikime, mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit kudo.

Kjo video e emisionit gjithashtu është shpërndarë edhe në disa faqe kurde në Instagram duke u kthyer virale.

WOW

ئەم یاریە ئەبێت سەیری یەکتر بکەن و چاو نەتروکێنن 🙈ئەو هاوڕێیەت تاگ بکە کە سەیری ئینسا بکات ٢٤ ساعات چاو ناتروکێنێت 😍

Gepostet von Kurdistan Today am Sonntag, 13. Mai 2018