PO SHIJON PUSHIMET NË SARANDË/ Të kapur dorë për dore, ky është partneri i ri i Tea Trifonit (FOTO) – AlpeGossip
PO SHIJON PUSHIMET NË SARANDË/ Të kapur dorë për dore, ky është partneri i ri i Tea Trifonit (FOTO)

PO SHIJON PUSHIMET NË SARANDË/ Të kapur dorë për dore, ky është partneri i ri i Tea Trifonit (FOTO)

Ndonëse nuk e shfaq në rrjete sociale, Tea Trifoni del hapur me partnerin. Mbrëmjen e djeshme çifti janë fotografuar duke dalë nga një lokal nate në Sarandë.

“Iconstyle” ka siguruar pamjet ku dyshja shihen të kapur për dore. I dashuri i Teas është i gjatë dhe zeshkan.

Kujtojmë se vetë Tea mbrëmjen e djeshme publikoi në Instastory një foto pranë tij, por duke mos ia zbuluar fytyrën.