“SULLTANESHA HYRREM” LË PAS TË SHKUARËN/ Aktorja nis lidhjen e re me mikun e ngushtë (FOTO) – AlpeGossip
“SULLTANESHA HYRREM” LË PAS TË SHKUARËN/  Aktorja nis lidhjen e re me mikun e ngushtë (FOTO)

“SULLTANESHA HYRREM” LË PAS TË SHKUARËN/ Aktorja nis lidhjen e re me mikun e ngushtë (FOTO)

Meryem Uzerli është një aktoret më të njohura turke. Ajo u bë e famshme edhe në vendin tonë pas rolit të ‘Sulltaneshës Hyrrem’. Duket se gjërat po shkojnë më së miri kohët e fundit për aktoren bukuroshe. Mediat turke shkruajnë se ajo ka lënë pas të shkuarën dhe është lidhur me mikun e saj, Tamer Tirasoglu dhe në çdo event shihen së bashku. Dyshja nuk ka pranuar gjë akoma, por komentet plot zemra në fotot e njëri-tjetrit mund të jenë një sinjal drejt zyrtarizimit të lidhjes. Kujtojmë se Meryem është nënë e një vajze nga martesa e mëparshme.