MBI KAL DHE SUPERSEKSI/ Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO) – AlpeGossip
MBI KAL DHE SUPERSEKSI/ Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

MBI KAL DHE SUPERSEKSI/ Modelja e njohur nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

Ajo është një nga modelet dhe personazhet televizive më tërheqëse dhe këtë e tregon herë pas here. Ylli italian Belen Rodriguez nuk nguron që në çdo stinë të vitit të shfaqet përvëluese me fotot e saj. Së fundmi ajo ka publikuar një foto e hipur mbi një kalë dhe sigurisht që ajo që bie më shumë në sy është trupi i saj. Modelja shfaqet shumë joshëse e veshur me bikini teksa pozon ashtu siç vetëm ajo di.