“Nuk mendoj dot”/ Pas DEKLARATËS së çuditshme të Albës, reagon Albi Nako! Shikoni çfarë i thotë (FOTO) – AlpeGossip
“Nuk mendoj dot”/ Pas DEKLARATËS së çuditshme të Albës, reagon Albi Nako! Shikoni çfarë i thotë (FOTO)

“Nuk mendoj dot”/ Pas DEKLARATËS së çuditshme të Albës, reagon Albi Nako! Shikoni çfarë i thotë (FOTO)

Prej më shumë se një muaj në showbiz-in shqiptar përflitet se ëshë krijuar një lidhje dashurie mes Albi Nakos dhe Alba Hoxhës. Dyshja kanë qenë shumë të komentuar në media pas thashethemeve për një lidhje mes tyre. Dyshimet nisën nga fakti që dyshja u pa në disa vende bashkë, një herë në Paris e një herë në Bruksel.

Por edhe pse ata mohojnë zërat dhe shpesh herë heshtin, publiku ende beson se ata janë në një lidhje. Herë herë është Albi ai që bën shaka me Albën në rrjete sociale, ku ndonjëherë edhe e tall me shaka. Në një foto të postuar nga Alba së fundmi, ai ka vendosur të lërë një koment me disa emoji (ikona) në formë syri, duke i thënë balerinës me nënkuptim, “I See You”. Por e dini çfarë?

Klaudia ia ka lënë SEEN dhe pse Albi është profesori i saj, por një gjë është e sigurt: “SEEN-i vret!”