TË GJITHË SYTË NGA RIHANNA/ Ylli i muzikës promovon koleksionin e saj të të brendshmeve (FOTO) - AlpeGossip
TË GJITHË SYTË NGA RIHANNA/ Ylli i muzikës promovon koleksionin e saj të të brendshmeve (FOTO)

TË GJITHË SYTË NGA RIHANNA/ Ylli i muzikës promovon koleksionin e saj të të brendshmeve (FOTO)

E kush më mirë se Rihanna mund të reklamojë koleksionin e saj të të brendshmeve Savage x Fenty.

Këngëtarja dhe biznesmenja ka pozuar për koleksionin e ri për Ditën e Shën Valentinit 2019.

Ajo dukej shumë e nxehtë me të brendshmet e femrave ngjyrë rozë që i vinin në pah format e saj trupore.

Rihanna ‘la me gojë hapur’ fansat ndërsa postoi një foto ku theksi vihet tek fundshpina e saj.

Me një vështrim tepër joshës, ylli i muzikës u shfaq shumë seksi.