BËHUNI GATI/ Ja 10 kombinimet më të përshtatshme për stinën e vjeshtës – AlpeGossip
BËHUNI GATI/ Ja 10 kombinimet më të përshtatshme për stinën e vjeshtës

BËHUNI GATI/ Ja 10 kombinimet më të përshtatshme për stinën e vjeshtës

Vjeshta po vjen dhe ne jemi të sigurt që ju po filloni të mendoni se ç’do vishni. Këtu ne do t’ju paraqesim 10 kombinime që ju mund ti përdorni për tu dukur bukur dhe në modë.

1. Fillojmë me klasiken, një fustan i zi

2. Polca dots/ kuadratë

3. Bluzë-fustan

4. Veshje njëngjyrëshe, përgjithësisht nuanca toke

5. Fund + pulovër

6. Fund + çizme + bluzë me mëngë të shkurtra

7. Thjesht xhins + xhaketë/pulovër

8. Detaji i beretës

9. Jumpsuit

10. Diçka e portokalltë