Sara Kapo poston foton provokuese, por nuk mund të mungonte dhe një koment “tallës” nga Ermali – AlpeGossip
Sara Kapo poston foton provokuese, por nuk mund të mungonte dhe një koment “tallës” nga Ermali

Sara Kapo poston foton provokuese, por nuk mund të mungonte dhe një koment “tallës” nga Ermali

Sara Kapo është kthyer në një nga personazhet që është vënë ën qendër të lajmeve rozë këto kohë, e kjo për shkak të fotove dhe deklaratave të saj pa kompleks rreth jetës seksuale.

Së fundmi vajza e aktores Ema Andrea, ka postuar një tjetër foto teksa ka vënë në dukje gjoksin.

Komentet kanë qenë të shumta, por ai që ka marrë më shumë vëmendje ka qenë i Ermal Mamaqit.

“Seç kam një përshtypje që thellë je shumë njeri i mirë”, i shkruan ai.