AURELA GAÇE ZGJEDH TATUAZHIN MË TË VEÇANT/ Vogëlushja e saj i shkruan në lëkurë… (FOTO) – AlpeGossip
AURELA GAÇE ZGJEDH TATUAZHIN MË TË VEÇANT/ Vogëlushja e saj i shkruan në lëkurë… (FOTO)

AURELA GAÇE ZGJEDH TATUAZHIN MË TË VEÇANT/ Vogëlushja e saj i shkruan në lëkurë… (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, emrin e të cilës mbajnë hitet më të njohura, Aurela Gaçe ka marrë sot një vendim të rëndësishëm, për të bërë një tatuazh.
Aurela ka gdhendur përgjithmonë në trup emrat e dy vajzave, Grace dhe Abigail. Madje Grace i ka shkruar me dorën e saj emrat në dorën e mami Aurelës.

“Shkrimi i Grace tani në lëkurën e mamit”, shkruan Aurela krah fotos ku tregon tatuazhin i cili është padyshim shumë i veçantë.