I BIE DHËMBI NË TRANSMETIM LIVE/ I ftuari lë nam në mes të emisionit (VIDEO) – AlpeGossip
I BIE DHËMBI NË TRANSMETIM LIVE/ I ftuari lë nam në mes të emisionit (VIDEO)

I BIE DHËMBI NË TRANSMETIM LIVE/ I ftuari lë nam në mes të emisionit (VIDEO)

Teksa ishte i ftuar në emisionin “Verissimo” mbrëmjen e kaluar, Fabrizio Korona ka folur për librin e tij të ri “Nuk më keni bërë asgjë”, ku ka rrëfyer shumë të vërteta rreth showbizit.
Ndër të tjera, ai ka përmendur dhe të dashurat e tij dhe disa histori personale, mirëpo në momentin që është pyetur nga moderatorja e emisionit nëse tashmë është në një marrëdhënie apo jo, Fabrizios i ka ndodhur një incident në studio.

Atij i ka rënë njëri dhëmb dhe menjëherë sapo e ka ndjerë shkëputjen e tij, Fabrizio mbuloi gojën me njërën dorë dhe me tjetrën nisi të kërkonte në tokë dhëmbin e rënë, veprim që ka shkrirë së qeshuri spektatorët në studio.