“KAM HALLIN E BABIT”/ Alesia Bami refuzon të puthë moderatorin shqiptar – AlpeGossip
“KAM HALLIN E BABIT”/ Alesia Bami refuzon të puthë moderatorin shqiptar

“KAM HALLIN E BABIT”/ Alesia Bami refuzon të puthë moderatorin shqiptar

Modelja e njohur shqiptare Alesia Bami gjatë këtij sezoni televiziv ka qenë pjesë e spektaklit “E diell” ku së bashku me Flor Gjinin kanë prezantuar një rubrikë.

Përveç televizionit, Alesia u pa edhe në serialin “Love Likes Tirana”, ku dhe ishte e dashura e moderatorit Eni Shehu, i cili luante rolin e Klajdit. Së fundmi ajo është vendosur përball Dalina Buzit e cila e ka pyetur Alesian se përse refuzoi të puthte Enin gjatë filmit.

“Kam hallin e babit. Nga babi s’do heq dorë kurrë. Nëse do ishte një film me përmasa të mëdha, që të jepej edhe jashtë… nëse do kisha profesion aktrimin do të ishte më ndryshe”, ka thënë ajo.