PRANON PUBLIKISHT SE KA BËRË BUZËT/ Modelja shqiptare: Tani dua t’i heq – AlpeGossip
PRANON PUBLIKISHT SE KA BËRË BUZËT/ Modelja shqiptare: Tani dua t’i heq

PRANON PUBLIKISHT SE KA BËRË BUZËT/ Modelja shqiptare: Tani dua t’i heq

Ajo është një nga femrat më të komentuara për pamjen e  saj në showbizin shqiptar e cila ka tërhequr vëmendjen gjithmonë me fotot në rrjetet sociale ku tregon format. Bëhet fjalë për modelen e njohur Vildave Zeneli e cila së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin “N’drrimi Natës” ku ka folur më shumë për jetën e saj private.

Ndër të tjera Vildane ka pranuar hapur edhe ndryshimet që ka bërë në fytyrë ku siç dhe u shpreh është penduar shumë që ka bërë buzët.

“Pse i bëre buzët”, e ka pyetur moderatori Alaudin Hamiti  modelen e njohur, ndërkohë që ajo  i tha: “I bëra prej qejfit. Po palidhje shumë, i kam rënë pishman dhe tani dua t’i heq”.