Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij detaji shokues në të pasmet e saj… (FOTO) – AlpeGossip
Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij detaji shokues në të pasmet e saj… (FOTO)

Françeska pozoi me bikini, por rrjeti po çmendet pas këtij detaji shokues në të pasmet e saj… (FOTO)

Françeska Jaçe ka tërhequr shumë vëmendjen me fotot e fundit nga pushimet ku ka pozuar me bikini duke treguar format perfekte trupore. Pas fotos nga pishina ku binin në pah të pasmet, Françeska nuk është ndalur së provokuari me foto të tjera, edhe më seksi.

Në foton e rradhës modelja shfaqet duke pozuar me bikini dhe shkruan se “sytë janë çelësi i suksesit”, por ndjekësit nuk kanë patur të njëjtin mendim me të duke i komentuar të pasmet dhe detajin që vihet re tek to.

Syve të tyre nuk u ka shpëtuar një njollë e zezë që Françeska ka në të pasme e pyetjet lidhur me këtë kanë qenë të shumta.