Bujar Qamili: Të gjithë fëmijët e tjerë më duan mua, por nipi im pëlqen “Baftjarin” e Ylli Bakës – AlpeGossip
Bujar Qamili: Të gjithë fëmijët e tjerë më duan mua, por nipi im pëlqen “Baftjarin” e Ylli Bakës

Bujar Qamili: Të gjithë fëmijët e tjerë më duan mua, por nipi im pëlqen “Baftjarin” e Ylli Bakës

Bujar Qamili këtë të shtunë ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb’ të Aulona mustës dhe Fatma Haxhialiut që trasmetohet çdo të shtunë në ABC News. Përtej karrierës së tij muzikore këngëtari ka rrëfyer më shumë për jetën familjare dhe marrëdhënien me nipin dhe mbesën e tij.

I bërë dy herë gjysh Bujari ka treguar se u këndon shpesh nipërve këngët e tij ama nipi duket se pëlqen një këngëtar tjetër.

“Kur shkoj marrë ndonjëherë nipin nga kopshti, ata fëmijët vijnë më takojnë këndojnë “Rrak Tak” ky imi fillon “Baftjar, Baftjar je super i paparë”. Mbesa është pika ime e dobët, Jara. “,-është shprehur bujari duke treguar se dashuria për nipin dhe mbesën është shumë e madhe.