SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Bizhuteritë që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj (FOTOT) – AlpeGossip
SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Bizhuteritë që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj (FOTOT)

SEZONI VJESHTË-DIMËR/ Bizhuteritë që duhet t’i keni patjetër në koleksionin tuaj (FOTOT)

Çfarë thanë dizajnerët për tendencat e aksesorëve per vjeshtë/dimër 2018-2019?

Koha për blerje të reja! Çdo vajzë e apasionuar pas modës  e kupton domosdoshmërinë e një koleksioni të momentit e gjithëpërfshirës! Përtej shumëllojshmërisë standarde të çantave dhe këpucëve që çdo vajzë duhet të ketë, bizhuteritë duhet të paraqesin një anë të personalitetit dhe origjinalitetit.

Aksesorët i shtojnë “pikë” dhe mund t’i dhurojnë në heshtje mbajtësit të tyre stil. Ato mund të përdoren si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje duke pasur parasysh kombinimet ideale.

Konsiderojini ato sikur të jenë “pilula e vogël magjike” që do të transformojë çdo veshje me pak përpjekje.

Ja kush janë trendet e fundit të bizhuterive:

Përgatiti: AlpeNews.al