DO BËJË NAMIN KËTË VERË/ Enca publikon këngën me Muharrem Ahmetin (FOTO) – AlpeGossip
DO BËJË NAMIN KËTË VERË/ Enca publikon këngën me Muharrem Ahmetin (FOTO)

DO BËJË NAMIN KËTË VERË/ Enca publikon këngën me Muharrem Ahmetin (FOTO)

Pak ditë më parë Enca njoftoi se e ka gati projektin e ri muzikor dhe këtë herë do vijë në bashkëpunim. Këngëtarja nuk e bëri të ditur me kë ka bashkëpunuar dhe u thanë shumë emra.

Ditën e sotme “iconstyle” zbuloi se Enca do bashkëpunojë me Muharrem Ahmetin, këngëtari i cili me muzikën e tij ndez klubet.

Bashkëpunimin e Encës me Muharremin e vërteton edhe video e fundit e këngëtares. Enca ka publikuar një pjesë nga kënga dhe në sfond dëgjohet për pak sekonda zëri Muharremit.

 

View this post on Instagram

Te Premte 🤫❤️👑👑🔥🔥 #hajde

A post shared by ENCA (@enca) on