SI NË VITET 90/ Modele flokësh që janë kthyer sërish në modë (FOTO) – AlpeGossip
SI NË VITET 90/ Modele flokësh që janë kthyer sërish në modë (FOTO)

SI NË VITET 90/ Modele flokësh që janë kthyer sërish në modë (FOTO)

Vajza,  modelet e flokëve të viteve ’90 janë kthyer sërish në modë  dhe bëni mirë të frymëzoheni pasi janë trendi i kësaj vere.

Ndonjëherë duhet të ndryshojmë model flokësh, për t’u dukur më e freskët dhe sensuale, kësisoj fotot e mëposhtme janë gjithçka duhet të shikoni.

Janë stilime të adhurueshme që ia vlen t’i kopjoni  dhe madje, madje…që nesër ndryshojeni mënyrën se si i kapni flokët.

Vetja do iu pëlqejë shumë!