Vajza e Rezarta Shkurtës kërkon privatësinë e saj, kjo VIDEO do t’ju shkrijë së qeshuri – AlpeGossip
Vajza e Rezarta Shkurtës kërkon privatësinë e saj, kjo VIDEO do t’ju shkrijë së qeshuri

Vajza e Rezarta Shkurtës kërkon privatësinë e saj, kjo VIDEO do t’ju shkrijë së qeshuri

Në ditët e sotme njerëzit janë bërë të varur nga celulari, të gjithë të vegjël e të mëdhenj nuk e ndajnë dot nga dora atë. Por duke qenë se ne shpenzojmë një kohë relativisht të madhe duke përdorur telefonin harrojmë që në fakt gjërat më të mira shijohen pa të.

Këtë gjë ka treguar në një postim të fundit këngëtarja Rezarta Shkurta, ku vajza e saj Hera me veprimin e saj i ka bërë të gjithë të qeshin.

Ndërkohë që këngëtarja po mundohesh ti bënte video me celular, Hera i kthen shpinën dhe i thotë të ëmës: “Të lutem fike telefonin se dua të llastohem”. Kjo video e ëmbël ka shkrirë së qeshuri jo vetëm këngëtaren, por edhe ndjekësit e saj.

Ndërkohë Rezarta ka shpërndarë shpesh herë video të ndryshme humoristike të vajzës së saj nga përditshmëria.