Gazetari i nxjerr me emra: Këta janë VIP-at shqiptarë që blejnë te GABI (FOTO) – AlpeGossip
Gazetari i nxjerr me emra: Këta janë VIP-at shqiptarë që blejnë te GABI (FOTO)

Gazetari i nxjerr me emra: Këta janë VIP-at shqiptarë që blejnë te GABI (FOTO)

Rrobat e përdorura të dorës së dytë, të njohura si rroba të blera në gabi, ka qenë tema e ditës në emisionin “Rreze Dite”, ku Klinton Zeqiraj, duke i qenë i ftuar, ka treguar me emra disa prej personazheve të njohur shqiptarë që blejnë aty.
Ai ka bërë me dije se shumë prej tyre e kanë pranuar këtë fakt, pa pasur asnjë lloj kompleksi, ndërsa shumë të tjera, veçanërisht femra, bëjnë sikur i blejnë në dyqanet e para të firmave origjinale.

Kështu, Klintoni tregoi si më poshtë:

Armina Mevlani – E ka pranuar vetë

Linda Jarani – E ka pranuar vetë
Orgesa Zaimi – E ka pranuar vetë
Eliona Pitarka, e cila është fotografuar duke blerë rroba banjo
Kida, Luana Vjollca, vishen me kosto shumë të lirë, dmth 100 euro, 90 euro, 150 euro një fustan dhe ne që i shikojmë nga ekrani, apo publiku, thotë – Uau, sa i shtrenjtë mund të jetë ky fustan!