MORI VËMENDJEN E DASMËS/ Por sa kushtoi fustani i Kiarës – AlpeGossip
MORI VËMENDJEN E DASMËS/ Por sa kushtoi fustani i Kiarës

MORI VËMENDJEN E DASMËS/ Por sa kushtoi fustani i Kiarës

Kiara dhe Luizi ishin të ftuar së bashku me nënën e këngëtarit në një dasmë. Kiara kishte veshur një fustan rozë pak të gjerë dhe me një fjongo dekoruese e sigurisht mori vëmendjen me paraqitjen e saj.

Por edhe pse i thjeshtë fustani kap shifrën plot 721 dollarë.

Duhet thënë se moderatores i shkon shumë apo jo?!

Mori vëmendjen në dasmë, por sa kushtoi fustani i Kiarës