Bëri operacion të rëndë, shikoni në ç’gjendje ndodhet tani ish-fituesi i “Big Brother” (FOTO) – AlpeGossip
Bëri operacion të rëndë, shikoni në ç’gjendje ndodhet tani ish-fituesi i “Big Brother” (FOTO)

Bëri operacion të rëndë, shikoni në ç’gjendje ndodhet tani ish-fituesi i “Big Brother” (FOTO)

Një muaj më parë, ish fituesi i edicionit të 8 të “Big Brother Albania” bëri me dije në proflin e tij në Instagram se kishte pësuar një lëndim serioz në gju dhe kishte perfunduar në karrige me rrota. Ai tregoi për ndjekësit se kishte këputur ligamentin e gjurit dhe kishte dëmtuar jo pak miniskun.

Për këtë lëndim, Vesel Kurtishaj ju nënshtrua një operacioni, nga i cili duket se ende nuk e ka marrë veten plotësisht. Ai ndan herë pas here me fansat në Instagram ecurinë e tij, duke publikuar foto të gjendjes aktuale.

Disa orë më parë Veseli publikoi në Instastory foto të gjurit të tij. Teksa e kishte lidhur me disa aparatura dhe po i bënte terapi, ai la të kuptohej se gjendja e tij vazhdonte ende të ishte problematike.