Këngëtarja shqiptare “NGRE TEMPERATURAT”/ Pozon me tanga, do të mahniteni (FOTO) – AlpeGossip
Këngëtarja shqiptare “NGRE TEMPERATURAT”/ Pozon me tanga, do të mahniteni (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “NGRE TEMPERATURAT”/ Pozon me tanga, do të mahniteni (FOTO)

Sot ajo krenohet me linjat e saj trupore.

Pas një kohe të gjatë punë intensive në palestër dhe qendra dobësimi, këngëtarja shqiptare nuk lë moment pa shfaqur trupin. Madje duke treguar më shumë seç duhet. Po flasim për Linda Halimin e cila është vendosur në Amerikë prej vitesh bashkë me bashkëshortin e saj amerikan. Nëse hedhim një sy në Instagramin e Lindës, do të shohim se këtë herë i ka lënë shumë pak vend imagjinatës. E ndodhur në plazh, e veshur me tanga, ajo i kthen të pasmet duke i bërë fokus në foto.