“HUMBA VETEN KUR U LARGUA” Rozana Radi përlot me fjalët e saj për babain (FOTO) – AlpeGossip
“HUMBA VETEN KUR U LARGUA” Rozana Radi përlot me fjalët e saj për babain (FOTO)

“HUMBA VETEN KUR U LARGUA” Rozana Radi përlot me fjalët e saj për babain (FOTO)

Moderatorja e emisionit “Boom”, Rozana Radi është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale ku krahas fotove nga përditshmëria poston edhe statuse të ndryshme në lidhje me shoqërinë shqiptare.

Mirëpo, së fundmi këngëtarja e njohur është ndjerë e mërzitur dhe ka kujtuar babain e saj nëpërmjet një statusi të publikuar në profilin e saj në Instagram.

Ajo ka prekur gjithë ndjekësit e saj nëpërmjet fjalëve të ndjera që ka thënë për të atin dhe të shumtë kanë qenë ata që e kanë mbështetur Rozanën në komente.

“Jam mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten. Ah sikur të kisha mundësi ta lajmëroja se e humba veten ditën kur ai u largua”, ka shkruar Rozana.