” MË KËRKOI TË TAKOHESHIM” Këngëtari nxjerr mesazhet private me Meghan (FOTO) – AlpeGossip
” MË KËRKOI TË TAKOHESHIM” Këngëtari nxjerr mesazhet  private me Meghan (FOTO)

” MË KËRKOI TË TAKOHESHIM” Këngëtari nxjerr mesazhet private me Meghan (FOTO)

Përpara se të martohej me Princ Harryn dhe të hiqte dorë nga puna e saj si aktore, Meghan ka qenë një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë dhe jeta e saj private dhe lidhjet me personazhet e njohur kanë marrë gjithmonë vëmendjen.

Së fundmi, në mediat e huaja është përfolur shumë për raportin mes Meghan dhe fituesit të ‘X Factor’ Matt Cardle. Madje kanë qarkulluar edhe bisedat që ata kanë pasur pak para se Meghan të martohej.

“Matt nuk mund ta besonte që një yll si Meghan e dinte se kush ishte ai. Kështu që, ata flirtuan pak para se ajo t`i kërkonte të takoheshin. Dukej sikur kishte një lidhje mes tyre, por ndoshta ishte koha e gabuar. Ai nuk i ktheu më përgjigje Meghan-it”, ka shkruar ‘The Sun’.

Ndërkohë në një intervistë, ai ka thënë: “Ishte diçka e vogël dikur, ndërsa tani nuk është më asgjë”.