Si t’i kombinoni këpucët më të famshme të këtij viti (FOTO) – AlpeGossip
Si t’i kombinoni këpucët më të famshme të këtij viti (FOTO)

Si t’i kombinoni këpucët më të famshme të këtij viti (FOTO)

Nëse nuk e keni menduar kurrë veten si një njeri që mund të vishni nallani, na besoni kur ju themi se 2018-ta do të jetë vit ndryshimesh. Nallanet janë rikthyer fuqishëm, uke u bërë kështu një nga 4 elementet kryesore në garderobën e verës.

Përveçse janë të rehatshme, mund t’i kombinoni me çdo veshje: që nga xhinset e thjeshta e deri tek fustani më chic që keni!

1. Kush tha se nuk mund të vishni nallane gjatë dimrit? Mjafton që pjesa e tyre e sipërme të jetë e mbuluar nga pellushi dhe kaq!

2. Xhins i bardhë i veshur me nallane është kombinimi perfekt. E bën veshjen të duket shumë herë më të veçantë dhe njëkohësisht të shtrenjtë.

3. Një fund i freskët vere dhe sandale në formë nallanesh

4. Me çfarë do të shkonte tjetër një fustan i tillë përveçse me një palë nallane si këto?