VIDEO e frikshme: Nuk i dha ilaçet, i riu sulmon disa herë më thikë infermierin – AlpeGossip
VIDEO e frikshme: Nuk i dha ilaçet, i riu sulmon disa herë më thikë infermierin

VIDEO e frikshme: Nuk i dha ilaçet, i riu sulmon disa herë më thikë infermierin

Ky është momenti tronditës kur një infermier është goditur në mënyrë të përsëritur me thikë në krah nga një burrë saudit.

Sulmi brutal ndaj infermierit Rolando Mina, 29 vjeç, ndodhi në një spital në Medina, Arabinë Saudite, më 17 maj pasi ajo refuzoi t’i jepte ilaçet burrit sepse ai nuk kishte një recetë.

Në pamjet filmike shihet 23-vjeçar i cili afrohet në tavolinën e infermiereve dhe papritur godet disa herë më thikë infermierin.

Sulmi i egër nuk zgjat më shumë se 10 sekonda përpara se njeriu saudit të largohej me vrap.