Rita Ora në përditshmërin e saj/ Ja si duket ajo në një ditë të thjeshtë (FOTO) – AlpeGossip
Rita Ora në përditshmërin e saj/ Ja si duket ajo në një ditë të thjeshtë (FOTO)

Rita Ora në përditshmërin e saj/ Ja si duket ajo në një ditë të thjeshtë (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora duket e bukur edhe jashtë skenës.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet shumë e bukur veshur thjeshtë. Me tuta, pallto, atlete dhe çantë të thjeshtë.

Duket se thjeshtia është ajo që i rri Ritës më së miri, kurse ajo në imazhet e kapura nga paparacit dukej e ngarkuar me punë.

Ndryshe, Rita tashmë është në lidhje me Andrew Watt.