“TËRBOHET” MOTRA E AFËRDITA DRESHAJ/ Povokon me gjuhë modelen e njohur… (FOTO) – AlpeGossip
“TËRBOHET” MOTRA E AFËRDITA DRESHAJ/ Povokon me gjuhë modelen e njohur… (FOTO)

“TËRBOHET” MOTRA E AFËRDITA DRESHAJ/ Povokon me gjuhë modelen e njohur… (FOTO)

Pas famës që ka arritur ta ketë Afërdita Dreshaj, ajo është shndërruar në një person shumë të komentuar në media, e sidomos kohët e fundit pas dasmës përrallore.

Përveç vetes ka inkuadruar në botën e të famshmëve edhe motrën, Jehonën, pasi prej fotove provokuese të cilat i kanë realizuar bashkë, motra e modeles dhe këngëtares shqiptare po njihet nga të gjithë, pa pasur nevojë të merret me diçka të caktuar si: muzikë e art.

Jehona madje po shoqërohet edhe me miket e afërta të Afërditës dhe në paraqitjen e tyre të fundit, ajo ka provokuar keq ndjekësit e Xhesika Berberit.

Xhesika ka publikuar një foto ku Jehona shihet duke provokuar me gjuhë.