Sa lekë duhet të ketë një djalë që të jetë i dashuri yt? Ja si përgjigjet vajza e Majlinda Bregut (FOTO) – AlpeGossip
Sa lekë duhet të ketë një djalë që të jetë i dashuri yt? Ja si përgjigjet vajza e Majlinda Bregut (FOTO)

Sa lekë duhet të ketë një djalë që të jetë i dashuri yt? Ja si përgjigjet vajza e Majlinda Bregut (FOTO)

Paraja nuk është gjithçka. Këtë ka treguar edhe vajza e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda.

Pavarësisht se nuk e lidh asgjë me botën e spektaklit, herë pas here ajo bëhet pjesë e mediave rozë.

Së fundi, Kejda ka folur për një temë disi private në rrjetet sociale.

E pyetur nga një ndjekës në Instagram sesa lekë dhe vite shkollë duhet të ketë një djalë që të jetë i dashuri i saj, Kejda u përgjigj me shumë sinqeritet.

Sipas saj asnjë nga këto nuk ka rëndësi, mjafton që djali t’i pëlqejë: