PUBLIKOI FOTON NGA BANJO/ Fansat kapin detajin e çuditshëm të Rinës – AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON NGA BANJO/ Fansat kapin detajin e çuditshëm të Rinës

PUBLIKOI FOTON NGA BANJO/ Fansat kapin detajin e çuditshëm të Rinës

Ajo u shfaq në një këngë me Feron dhe duhet thënë se shkaktoi jo pak bujë në showbiz.

Vetëm 19 vjec, Rina sot numëron një numër fansash dhe klipesh.

Ama ditën e sotme Rina ka tërhequr vëmendjen me një foto ku shfaqet shumë seksi duke pozuar në pasqyrën e tualetit.

Mirëpo fansat kanë vënë re një detaj. Reperja edhe pse ndodhet në tualet mban në dorë mikrofonin, e ky detaj nuk ka mbetur pa u komentuar.