FOTOJA topless ACARON ndjekësit e Klaudias: TURP! Je më mirë kur nuk zhvishesh, pse… – AlpeGossip
FOTOJA topless ACARON ndjekësit e Klaudias: TURP! Je më mirë kur nuk zhvishesh, pse…

FOTOJA topless ACARON ndjekësit e Klaudias: TURP! Je më mirë kur nuk zhvishesh, pse…

Postimi i fundit i Klaudia Pepës në Instagram duket se ka acaruar një pjesë të mirë të ndjekësve të saj, të cilët kanë vërshtuar me kritika lidhur me të pozuarin topless.

Siç mund ta shihni edhe në foto, Klaudia shfaqet në shtrat, pa reçipeta, vetëm me mbathje dhe çorape.

Sikur ta kishte pritur një reagim të tillë, pak kohë më parë balerina bllokoi komentet në një tjetër foto, këtë herë nudo në vaskë.

Fotot topless ose nudo nuk janë të parat në profilin e Klaudias, mjafton të rikthehemi tek këto postime të mëparshme.

Megjithatë fansat s’e kanë pritur mirë këtë të radhës, ku një pjesë e mirë e komenteve janë mjaft kritikuese duke theksuar se Klaudia po largohet nga puna si perfeksioniste, të cilën e bënte shumë mirë, dhe po i përkushtohet më shumë prezantimit të saj në të tillë forme. Ja komentet, shihini vetë.