Greta Koçi shumë e lumtur në një lidhje, kush është fatlumi (FOTO) - AlpeGossip
Greta Koçi shumë e lumtur në një lidhje, kush është fatlumi (FOTO)

Greta Koçi shumë e lumtur në një lidhje, kush është fatlumi (FOTO)

Greta Koçi është një nga këngëtaret më të dashura për publikun, këngët e saj janë kthyer në hite, marrin miliona klikime dhe dëgjohen nga të gjithë.

Këngëtarja është shumë e komentuar, por jetën private e ka ruajtur gjithnjë hermetike dhe deri më sot nuk është kapur kurrë krah një mashkulli.

Por më në fund sot, Greta si kurrë më parë i ka hedhur dyshimet se është në një lidhje.

Këngëtarja ka postuar fillimisht një foto ku shfaqet si gjithnjë e veshur me shumë stil dhe shkruan: “Ti më bën të qesh, edhe kur nuk dua të buzëqesh”.

Ndërsa në një postim tjetër ku shfaqet Marilyn Monroe dhe James Dean, Greta shkruan: “Ti dhe unë zemër, ne bëjmë histori”.