Sot është bomba e ekranit, por shikoni si dukej Kejvina Kthella dikur (FOTO) – AlpeGossip
Sot është bomba e ekranit, por shikoni si dukej Kejvina Kthella dikur (FOTO)

Sot është bomba e ekranit, por shikoni si dukej Kejvina Kthella dikur (FOTO)

Velina e re e ‘Xing me Ermalin’ e çmendi publikun shqiptar me daljen e saj të parë në televizion.

Provokuese dhe seksi, ajo tërhoqi menjëherë vëmendjen e të gjithëve, duke u kthyer në njërën prej vajzave më të komentuara në media.

Bukuroshja është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar vazhdimisht foto dhe video të sajat nga ambjentet e punës dhe jo vetëm.

Së fundmi, Kejvina postoi në Instastoryn e saj foto të fëmijërisë, ku e shohim me flokët bisht dhe me barkun jashtë.

Duket se velina ka qenë e njëjta bjondinë lozonjare që është dhe tani.

Gjithmonë e buzëqeshur dhe me veshje provokuese, Kejvina mbetet një nga vajzat më të preferuara të ekranit.