PAS PËRFUNDIMIT TË SHTATZANISË/ Loredana bën NDRYSHIMIN e shumëpritur në pamje (FOTO) – AlpeGossip
PAS PËRFUNDIMIT TË SHTATZANISË/  Loredana bën NDRYSHIMIN e shumëpritur në pamje (FOTO)

PAS PËRFUNDIMIT TË SHTATZANISË/ Loredana bën NDRYSHIMIN e shumëpritur në pamje (FOTO)

Gjatë pritjes së ëmbël, nënat tentojnë t’i shmangen procesit të lyerjes së flokëve! Kimikatet toksike që gjenden në bojërat e flokëve, mund të jenë të dëmshme për formimin e fetusit në barkun e nënës, ndaj për të shmangur të gjithë rrezikun presin deri bebi të vijë në jetë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me reperen Loredana! Ajo u bë nënë e një vajze me 18 dhjetor dhe menjëherë i është drejtuar parukerisë! Në profilin e saj në “Instagram”, bashkëshortja e Mozzik prezanton plot krenari pamjen e saj të re, ku shfaqet me flokët platin.

View this post on Instagram

I am back! Big thanks to @coiffeur.doro ❤️

A post shared by Loredana (@loredana) on