NA BEFASON ME PAMJEN DHE TALENTIN/ Ja si dukej Tayna kur ishte 17 vjeç dhe aspak e famshme (VIDEO) – AlpeGossip
NA BEFASON ME PAMJEN DHE TALENTIN/ Ja si dukej Tayna kur ishte 17 vjeç dhe aspak e famshme (VIDEO)

NA BEFASON ME PAMJEN DHE TALENTIN/ Ja si dukej Tayna kur ishte 17 vjeç dhe aspak e famshme (VIDEO)

Për këdo që nuk është informuar, thuhet se një “luftë disesh” ka nisur zyrtarisht mes Fifit dhe Tayna-s. Në këngën “Habibi”, Fifi repon “S’më bon përshtypje nëse e ki belin e hollë/ mos i jep vetes rëndësi se je t’u u kalb n’silikon”, gjë që njerëzit e lidhën menjëherë me Tayna-n, e cila në këngën “Columbiana” repon “Beli qaq i hollë, dy kollona me qit”. Mirëpo nëse është kështu siç (njerëzit mendojnë se) thotë Fifi, ose kushdo tjetër, si dukej ajo 17 vjeç?

Siç mund ta keni lexuar, Tayna publikonte cover-a dikur nën emrin e saj të vërtetë, Doruntina Shala. Një video e vitit 2014, ku ajo s’duhet të ketë qenë më shumë se 17 vjeç, na befason me pamjen dhe talentin. Në lidhje me zërin, mjafton të dëgjoni interpretimin e “Gangsta” të Kat Dahlia.

Tani kthehemi tek pamja: (Duke u munduar të zhdukim nga kujtesa fotot tona 17 vjeç ose aty rrotull) para jush Tayna

Me aq sa kuptojmë nga disa pjesë të shkëputura nga videoja jo fort cilësore, reperja s’ka ndonjë ndryshim drastik me pamjen e sotme, përkundrazi është gati po njësoj.

View this post on Instagram

Because this is one of my all time fav ☺️

A post shared by Tayna (@tayna) on

View this post on Instagram

💂🏻‍♀️

A post shared by Tayna (@tayna) on