FUNKSIONON BRENDA 5 MINUTAVE/ Ky është kremi i ri që do të zëvendësojë viagrën – AlpeGossip
FUNKSIONON BRENDA 5 MINUTAVE/ Ky është kremi i ri që do të zëvendësojë viagrën

FUNKSIONON BRENDA 5 MINUTAVE/ Ky është kremi i ri që do të zëvendësojë viagrën

Futura Medical beson se Eroxon do t’u lejojë çifteve të kenë seks spontan.

Një kompani britanike pretendon se ka krijuar një krem të ri që do t’i bëjë rivalitet Viagra-s, transmeton lajmi.net.

Futura Medical thotë se produkti i ri i quajtur Eroxon funksionon përbrenda pesë minutash, megjithëse efektet e tij zgjasin vetëm gjysmë ore.

Shkencëtarët mendojnë se kjo do të lejojë që të dashuruarit të jenë më spontan.

Firma farmaceutike tha se ishte testuar nga 230 burra, me 44% duke qenë të efektshëm brenda pesë minutave nga aplikimi dhe 70% brenda 10 minutave.

Ndërsa Viagra është marrë në formë pilule, kremi është projektuar për të punuar vetëm në zonën ku fërkohet, sipas një raport në Mail.