Godet Lori Hoxha, shfaqet përvëluese me bikini (FOTO) - AlpeGossip
Godet Lori Hoxha, shfaqet përvëluese me bikini (FOTO)

Godet Lori Hoxha, shfaqet përvëluese me bikini (FOTO)

Trashëgimtarja e Top Media ka ndëzur rrjetin me një foto provokuese.
Lori Hoxha është shfaqur me bikini dhe pamja të lë pa fjalë.

Me një kostum banjo super trendi Lori ka goditur sërish. Pak ditë më parë ajo është komentuar për publikimet e saj teksa mbante veshur një ‘body’ që i nxirrte në pah gjoksin bombastik.

Nuk dihet nëse Lori është nisur me pushime apo e ka këtë foto arkivi.