ARTISTJA E HUAJ I KOPJON NJË PJESË TË KËNGËS/ Tayna i kthehet publikisht: Më jep kreditet… (FOTO) – AlpeGossip
ARTISTJA E HUAJ I KOPJON NJË PJESË TË KËNGËS/ Tayna i kthehet publikisht: Më jep kreditet… (FOTO)

ARTISTJA E HUAJ I KOPJON NJË PJESË TË KËNGËS/ Tayna i kthehet publikisht: Më jep kreditet… (FOTO)

Tayna u identifikua menjëherë nga publiku me thirrjen e saj rebele ‘Argh’ në të gjitha projektet muzikore. Megjithatë duket se së fundmi një artiste e huaj, Shirin David e ka kopjuar zërin e reperes duke e përdorur në këngën e saj.
“Hey, të paktën më jep kreditet që ke përdorur zërin tim”, ka shkruar Tayna krah videove ku kanë vazhduar postimet me këngët e ndryshme të artistes duke theksuar momentin që është kopjuar.
Nuk dihet nëse Tayna do të vazhdojë ta diskurojë publikisht këtë fakt dhe nëse do të marrë një përgjigje nga këngëtarja tjetër, por kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim.