“ROMANCË E RE”/ Aq shumë është i dashuruar Eduart Grishaj sa dhe Kulla Eiffelit i duket inferiore para Arbanës (FOTO) – AlpeGossip
“ROMANCË E RE”/ Aq shumë është i dashuruar Eduart Grishaj sa dhe Kulla Eiffelit i duket inferiore para Arbanës (FOTO)

“ROMANCË E RE”/ Aq shumë është i dashuruar Eduart Grishaj sa dhe Kulla Eiffelit i duket inferiore para Arbanës (FOTO)

Arbana Osmani së fundmi bëri një udhëtim për në Francë, për të ndjekur nga afër ndeshjen Francë-Shqipëri, nga ku edhe postoi foto nga stadiumi.

Në këtë udhëtim, moderatorja nuk ka ngurruar të vizitojë edhe Kullën e famshme Eiffel.

Nga atje Arbana ka pozuar e veshur me një fustan të shkurtër, me supet jashtë dhe duket në super formë.

Moderatorja ka marrë komplimenta të shumta po komenti që tërhoqi vëmëndjen ishte ai regjisorit Eduart Grishaj më të cilin prej disa muajsh, në media po përflitet për romancën e re

‘Ja dhe një rast kur kulla Eiffel është inferiore’ ka shkruajtur në koment Eduarti duke e shoqëruar me emoji që shprehin dashurinë.

Image