I “LARË” NË FLORI/ Adelina Tahiri publikon FOTO nga tualeti dhe do t’jua “heqin” trurin – AlpeGossip
I “LARË” NË FLORI/ Adelina Tahiri publikon FOTO nga tualeti dhe do t’jua “heqin” trurin

I “LARË” NË FLORI/ Adelina Tahiri publikon FOTO nga tualeti dhe do t’jua “heqin” trurin

Adelina Tahiri është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon foto të reja.

Përmes një fotografie që ndau me ndjekësit, këngëtarja ka treguar një kënd nga shtëpia e saj.

Së fundmi zbuloi disa pamje nga tualeti, ku tregoi rubinetin e larë në flori.

Me siguri të gjithë u verbuat nga shkëlqimi i tij!

Kujtojmë që Adelina Tahiri muaj më parë u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë Jonin.