SUKSESI I RRADHËS/ Mario dhe Kim po sjellin edhe një tjetër linjë të përbashkët kozmetike – AlpeGossip
SUKSESI I RRADHËS/ Mario dhe Kim po sjellin edhe një tjetër linjë të përbashkët kozmetike

SUKSESI I RRADHËS/ Mario dhe Kim po sjellin edhe një tjetër linjë të përbashkët kozmetike

Emri i tij u bë i famshëm ngase po punonte me një emër të rëndësishëm të bukurisë në ditët moderne.

Ylli i shfaqjes televizive “Keeping Up With the Kardashians”, zgjodhi shqiptarin Mario Dedivanoviq që të punonte me të për pamjen e saj dhe që atëherë bashkëpunimi në mes tyre u bë i pandashëm.

Pas 11-të vjet bashkëpunimi, dhe një linje të përbashkët që theu rekorde shitjesh, Kim dhe Mario po nxjerrin një linjë të dytë të produkteve kozmetike, dhe Kim është shprehur tejet e lumtur për këtë fakt.

Për më shumë se 11 vjet, Mario dhe unë kemi punuar së bashku dhe kemi krijuar disa momente të jashtëzakonshme. Unë e kam shikuar atë të rritet nga një artist i ri i talentuar i cili ngadalë dhe me respekt ka punuar rrugën e tij, duke mos pritur kurrë rrugë të shkurtra dhe duke e vendosur gjithnjë punën e tij dhe të tjerët të parët. Ai e vlerëson shumë punën dhe është besnik. Ai asnjëherë nuk ka ndjekur trendet, ai është bërë një paralajmërues, pionier, edukator dhe një frymëzim për artistët në mbarë botën. Jam shumë e ngazëllyer që më në fund mund të njoftoj bashkëpunimin tonë të dytë së bashku. Unë e kam shikuar atë të punojë me pasion për koleksionin e vitit të kaluar edhe në këtë koleksion (dhe ai gjithashtu na ka çmendur të gjithëve!) Në përpjekjen e tij për përsosje. Qëndroni gati për raundin e 2 të KKW x MARIO: Artisti dhe Muza♥ Ju djema do ta doni këtë koleksion !!! ”, ka shkruar ajo, duke e bërë zyrtar bashkëpunimin e dytë me artistin.

View this post on Instagram

For over 11 years, Mario and I have worked together and created some incredible glam moments. I’ve watched him grow from a talented young artist who slowly and respectfully worked his way up through the years in the the old fashioned way, never expecting short cuts and always putting his work and others first. He values hard work and is loyal to the core. Never one to follow trends, he’s become a trailblazer, pioneer, educator and an inspiration to artists around the world. I’m so excited I can finally announce our 2nd collaboration together. I’ve watched him work passionately for the past year on this collection and campaign (and he’s also driven us all crazy!) in his quest for perfection. Stay tuned for round 2 of KKW x MARIO: The Artist And Muse ♥️ You guys are going to love this collection!!!

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on